Aldus Conny Janssen

Misschien vertolkte choreografe Conny Janssen vanochtend in de Volkskrant de tijdgeest nog het meest treffend, met de volgende woorden:
“Thuis is waarmee je je verbonden voelt. In de huidige wereld is die ‘sense of belonging’ iets dat je moet zoeken. Door nieuwe media, het verlies van geloof en migratiestromen is de samenleving zo groot, zo open, zo fluïde geworden dat verbondenheid niet meer vanzelfsprekend is. Een gevoel van verlorenheid leeft er, met daarbij de steeds urgenter vraag waartoe je behoort.”
Advertentie

Over robschimmert

een senior met een brede belangstelling en een sterke maatschappelijke betrokkenheid, die daaraan op schrift en in de vorm van een weblog vooral uitdrukking wil geven.
Dit bericht werd geplaatst in Kort gezegd en getagged met , , . Maak dit favoriet permalink.

3 reacties op Aldus Conny Janssen

  1. Sjoerd van bVision zegt:

    Ik heb een thuis, waar mijn familie graag is, mijn kleindochter in het weekend bivakkeert, en waar ik iedere dag graag weer naartoe ga vanuit mijn werk.

  2. math zegt:

    Zuid-Limburg is mijn heimat.

  3. Peter zegt:

    Huisje, bommpje, beestje…. Ik vertrek!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s